Kategori Arşivi: Dernekle İlgili

Olağan Kongre Konuşması

KONGRE KONUŞMASI 5.12.2015 Kur’an Evi Derneğimizin Saygıdeğer Üyeleri! Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Derneğimizin olağan kongresine hoşgeldiniz. Allah’a hamdosun, ülkemizde “Kur’an Evi Derneği” adı altında ilk derneği kurmak bize nasip oldu. Bu itibarla kuruluşunda ve daha sonraki süreçte, üyelik ve derneğimizin diğer faaliyetlerinde, bizlere yakın desteğini veren başta siz saygıdeğer üyelerimizin katkıları, bizler için çok önemli olup …

Devamını oku »

Kongre ilanı

KUR’AN EVİ DERNEĞİ KONGRE İLANI             Kur’an Evi Derneğinin olağan genel kongresi 5.12.2015 günü ve saat 13.30 da, Aşağı Kayabaşı Mahallesi Süleyman Fethi Cd. No: 2, Kat: 2 adresinde bulunan dernek binasında yapılacaktır.

Devamını oku »

Kur’an Evi Derneği Hesap Numarası

DERNEĞİMİZİN BANKA HESAP NUMARASI Kur’an Evi Derneği Banka Hesap Numarası; Vakıfbank:  Derbent / Niğde Şubesi: Kur’an Evi Derneği / IBAN: TR75 0001 5001 5800  7304 0780 28 Derneğimizin faaliyetleri için duyarlı dostlarımızın yardımlarını bekleriz. Not: Alıcı kısmına “Niğde Kur’an Evi Derneği” yazılacak.

Derneğe Müracat Dilekçesi

Dilekçeyi Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz. Derneğe Müracat Dilekçesi

Tüzük

NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ TÜZÜĞÜ        Derneğin Adı ve Merkezi        Madde 1– Derneğin Adı: “KUR’AN EVİ” dir.       Derneğin merkezi NİĞDE’ dir.       Şube açılmayacaktır.

Devamını oku »