Kategori Arşivi: Derneğimiz

Kongre İlanı

KONGRE İLANI NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI Niğde Kur’an Evi Derneğinin olağan genel kurul toplantısının dernek binasında 2.12.2018 Pazar günü saat 14.00 de, çoğunluk sağlanamaması halinde toplantının 9.12.2018 Pazar günü aynı yer ve saatte yapılması ve aşağıdaki gündem maddelerinin görüşülerek  karara bağlanacaktır. Gündem maddeleri; Açılış ve yoklama, Divan teşekkülü, Saygı duruşu ve …

Devamını oku »

Kur’an Evi Derneği Adresi

ADRES: SIRALİ MAH. MURAT ALİ PAŞA CAD.  (PAŞA CAD.) ATACIK İŞ HANI (VESTEL BAYİİ (AYDOĞANLAR) ÜZERİ) NO: 16/9, KAT:2 MERKEZ/NİĞDE

İslâm’i ilimler fakültesine ziyaret

KUR’AN EVİ DERNEĞİNDEN İSLÂMİ İLİMLER FAKÜLTESİNE ZİYARET Kur’an Evi Derneği Başkanı Savaş Ören, Başkan Yardımcısı Mehmet Torun ve yanında bir heyetle Niğde Üniversitesi İslâmi İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyit Avcı’yı ziyaret ettiler.

Devamını oku »

Kömür ve battaniye yardımı

KUR’AN EVİ DERNEĞİ VE YARDIMELİ DERNEĞİ Kur’an Evi Derneğimiz aracılığıyla, Merkezi İstanbul’da bulunan Yardımeli Derneği ile ortaklaşa yürüttüğümüz Niğde ve Bor ilçemizde ihtiyaç sahiplerine “kardeşlerimiz üşümesin”  projesi kapsamında 120 torba kömür ve battaniye ulaştırıldı.

Devamını oku »

Olağan Kongre Konuşması

KONGRE KONUŞMASI 5.12.2015 Kur’an Evi Derneğimizin Saygıdeğer Üyeleri! Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Derneğimizin olağan kongresine hoşgeldiniz. Allah’a hamdosun, ülkemizde “Kur’an Evi Derneği” adı altında ilk derneği kurmak bize nasip oldu. Bu itibarla kuruluşunda ve daha sonraki süreçte, üyelik ve derneğimizin diğer faaliyetlerinde, bizlere yakın desteğini veren başta siz saygıdeğer üyelerimizin katkıları, bizler için çok önemli olup …

Devamını oku »

Kongre ilanı

KUR’AN EVİ DERNEĞİ KONGRE İLANI             Kur’an Evi Derneğinin olağan genel kongresi 5.12.2015 günü ve saat 13.30 da, Aşağı Kayabaşı Mahallesi Süleyman Fethi Cd. No: 2, Kat: 2 adresinde bulunan dernek binasında yapılacaktır.

Devamını oku »

Kur’an Evi Derneği Hesap Numarası

DERNEĞİMİZİN BANKA HESAP NUMARASI Kur’an Evi Derneği Banka Hesap Numarası; Vakıfbank:  Derbent / Niğde Şubesi: Kur’an Evi Derneği / IBAN: TR75 0001 5001 5800  7304 0780 28 Derneğimizin faaliyetleri için duyarlı dostlarımızın yardımlarını bekleriz. Not: Alıcı kısmına “Niğde Kur’an Evi Derneği” yazılacak.

Fotoğraf

İslâm’da yönetim anlayışı

nigdede_islamda_yonetim_anlayisi_konferansi_yapildi_h2828

Niğde’de İslam’da Yönetim Anlayışı Konferansı Yapıldı Niğde Kuran Evi Derneği tarafından ‘İslam’da Yönetim Anlayışı’ konulu konferans düzenlendi.

Devamını oku »

Bayram mesajı

  NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ  BAYRAM MESAJI           Allah, insanı tür anlamında, diğer varlıklardan1  sonra belirli bir amaca2 ve gayeye yönelik, yerde ve göklerde olan şeyleri emrine boyun büker  bir halde3 sorumluluk sahibi4 bir varlık olarak yaratmıştır.

Devamını oku »

Eski yazılar «