Kategori Arşivi: Derneğimiz

Kur’an Evi Derneği Adresi

ADRES: SIRALİ MAH. MURAT ALİ PAŞA CAD.  (PAŞA CAD.) ATACIK İŞ HANI (VESTEL BAYİİ (AYDOĞANLAR) ÜZERİ) NO: 16/9, KAT:2 MERKEZ/NİĞDE

İslâm’i ilimler fakültesine ziyaret

KUR’AN EVİ DERNEĞİNDEN İSLÂMİ İLİMLER FAKÜLTESİNE ZİYARET Kur’an Evi Derneği Başkanı Savaş Ören, Başkan Yardımcısı Mehmet Torun ve yanında bir heyetle Niğde Üniversitesi İslâmi İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyit Avcı’yı ziyaret ettiler.

Devamını oku »

Kömür ve battaniye yardımı

KUR’AN EVİ DERNEĞİ VE YARDIMELİ DERNEĞİ Kur’an Evi Derneğimiz aracılığıyla, Merkezi İstanbul’da bulunan Yardımeli Derneği ile ortaklaşa yürüttüğümüz Niğde ve Bor ilçemizde ihtiyaç sahiplerine “kardeşlerimiz üşümesin”  projesi kapsamında 120 torba kömür ve battaniye ulaştırıldı.

Devamını oku »

Kur’an Evi Derneği Hesap Numarası

DERNEĞİMİZİN BANKA HESAP NUMARASI Kur’an Evi Derneği Banka Hesap Numarası; Vakıfbank:  Derbent / Niğde Şubesi: Kur’an Evi Derneği / IBAN: TR75 0001 5001 5800  7304 0780 28 Derneğimizin faaliyetleri için duyarlı dostlarımızın yardımlarını bekleriz. Not: Alıcı kısmına “Niğde Kur’an Evi Derneği” yazılacak.

Fotoğraf

İslâm’da yönetim anlayışı

nigdede_islamda_yonetim_anlayisi_konferansi_yapildi_h2828

Niğde’de İslam’da Yönetim Anlayışı Konferansı Yapıldı Niğde Kuran Evi Derneği tarafından ‘İslam’da Yönetim Anlayışı’ konulu konferans düzenlendi.

Devamını oku »

Bayram mesajı

  NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ  BAYRAM MESAJI           Allah, insanı tür anlamında, diğer varlıklardan1  sonra belirli bir amaca2 ve gayeye yönelik, yerde ve göklerde olan şeyleri emrine boyun büker  bir halde3 sorumluluk sahibi4 bir varlık olarak yaratmıştır.

Devamını oku »

Kur’an’ı Anlama Usulü – Yrd.Doç.Dr. Fatih Orum

Konferansı İzlemek İçin Tıklayınız.. Konferansı Video Olarak indirin.. Konferansı Mp3 olarak İndirin.      

NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ BASIN MENSUPLARIYLA SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTU

SAM_0381

  NİĞDE KUR’AN EVİ DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ BASIN MENSUPLARIYLA SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTU Kur’an Evi Derneği, 12/04/2013’de Cuma günü sabah kahvaltısında dernek binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Karşılıklı sohbet içinde geçen kahvaltıda, dernek başkanı Savaş Ören dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derneğin halkımıza açık olduğunu ve faaliyetlerimizin halkımızın ve basınımızın da gözü önünde devam ettiğini belirtti. …

Devamını oku »

Kur’an’ı anlama çalışmaları

logo

 KUR’AN’I ANLAMA ÇALIŞMALARI SALI   SAAT: 18.45 ADRES: SIRALİ MAH. MURAT ALİ PAŞA CAD.  (PAŞA CAD.) ATACIK İŞ HANI (AYDOĞANLAR MOBİLYA ÜZERİ) NO: 16/9,    2. KAT. MERKEZ/NİĞDE www.kuranevi.org Tel:0 505 857 16 90

Eski yazılar «